Kik jogosultak rá?

Első lakásukat vásárlók, akik az elmúlt 10 évben nem rendelkeztek 50 %-nál nagyobb tulajdoni aránnyal lakóingatlanban. Nincs gyermekvállalás- vagy családi státusz-követelmény.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

Téli varázs kölcsön

THM

9,9%

Futamidő

14 hó

Hitelösszeg

250.000 Ft - 600.000 Ft

Promóció

eHitel Expressz

THM

9,96%

Futamidő

6 hó

Hitelösszeg

450.000 Ft

Promóció

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,68% - 11,29%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Promóció

További blogbejegyzések

5 pénzügyi tipp harmincasoknak

5 pénzügyi tipp harmincasoknak

2023.01.27.

A harmincas éveinkben jelentős események történhetnek velünk. Házasságot köthetünk, gyermekünk születhet, vagy megvehetjük az első saját otthonunkat. Ez az az időszak, amikor már nem csak a jelenre, de jövőre is gondolnunk kell. Megmutatjuk, mi a fontos, mire kell figyelni, és hogyan is csináljuk ezt jól.

Tovább olvasom
GYES, GYED és egyéb jövedelem elég a hitelfelvételhez?

GYES, GYED és egyéb jövedelem elég a hitelfelvételhez?

2020.12.07.

Röviden: nem. De ne gondold, hogy ennyivel elintézzük a dolgot, hiszen mindig vannak kiskapuk, amikkel megoldásra juthatsz, ezért egyrészt kifejtjük neked, hogy miért is nem elég a GYES és a GYED a hitelfelvételhez, másrészt elmondjuk, hogy mit tehetsz, ha ebben a helyzetben vagy.

Tovább olvasom
Személyi kölcsön bankváltás nélkül: Hogyan igényelhetsz hitelt meglévő bankodon keresztül?

Személyi kölcsön bankváltás nélkül: Hogyan igényelhetsz hitelt meglévő bankodon keresztül?

2025.10.20.

Megmutatjuk, hogyan kérhetsz személyi kölcsönt bankváltás nélkül: milyen feltételekre figyel a bank, mit jelent az előminősítés, hogyan számolnak a terhelhetőséggel, miért gyorsabb a saját bankodnál a bírálat, és mikor éri meg mégis körbenézni. Számítási példákkal, tippekkel, GYIK-kel.

Tovább olvasom
Már nem igényelhető az NHP Hajrá

Már nem igényelhető az NHP Hajrá

2021.08.12.

Már nem igényelhető az NHP Hajrá, és ennek a kiemelkedően nagy népszerűség az oka. Tudni kell, hogy az ilyen és ehhez hasonló programok esetében előre meghatároznak egy keretösszeget, és amikor ezt elérik, a program leáll. Jelenleg éppen ez a helyzet áll fent, azaz a beadott igénylésekre még éppen csak van keret, ám aki eddig még nem adta be az NHP Hajrára vonatkozó kérését, az szinte biztosan nem részesülhet már belőle.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával