MBH Bank

Székhely: 1134 Budapest, Kassák Lajos utca 18.

Nyitvatartás

Hétfő:
08:00 – 17:00
Kedd:
08:00 – 16:00
Szerda:
08:00 – 16:00
Csütörtök:
08:00 – 16:00
Péntek:
08:00 – 15:00
Szombat:
Zárva
Vasárnap:
Zárva

MBH Bank további termékei

Gyakran Ismételt kérdések

Legutóbbi blogbejegyzések

Az Otthon Start program fő jellemzői

2025 szeptemberétől indul az Otthon Start lakástámogatási program, amely legfeljebb 50 millió forintos, fix 3%-os kamatozású hitellel segíti az első lakásvásárlókat. A támogatás kizárólag belterületi lakóingatlanra vehető igénybe, szigorú érték- és jogosultsági feltételek mellett. A cikk részletesen bemutatja a rendelet főbb paramétereit, gyakorlati példákat és piaci hatásokat is.

Tovább olvasom
Hogyan csökkenthető a kockázat többféle biztosítással hitel mellett

Ez a cikk részletezi, hogyan csökkenthetők a hitelfelvétellel járó pénzügyi kockázatok különféle biztosítások kombinálásával. Kitér a hitel melletti leggyakoribb veszélyekre (jövedelemkiesés, egészségügyi problémák, vagyonkárok, stb.) és bemutatja, hogyan nyújtanak védelmet az élet-, jövedelem-, munkanélküliségi, vagyon- és egészségbiztosítások. Hangsúlyozza a többféle biztosítással kialakított rétegzett védelem előnyeit, segít a biztosítások kiválasztásában és összehangolásában, valamint kiemeli a biztonság értékét

Tovább olvasom
Mit jelent az ingatlan fedezetű személyi kölcsön?

Az ingatlan fedezetű személyi kölcsön lehetővé teszi nagyobb összeg szabad felhasználású hitel felvételét, ingatlanfedezet bevonásával. Kedvezőbb feltételeket kínálhat, mint a sima személyi hitel, de a fedezetként bevont ingatlan elvesztésének kockázatát hordozza magában.

Tovább olvasom
Lakáshitel vagy albérlet? – Szakértő segít a jó döntésben

Borbély-Tóth Zsuzsa, a BankSelect Kft. vezető hitelszakértője segít eligazodni a lakáshitel és albérlet közötti döntésben, és bemutatja a 2025-ben elérhető kedvezményes lakáshiteleket. Ha felelősségteljesen szeretnél dönteni, ez a beszélgetés neked szól.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával