További blogbejegyzések
Véget ér a CSOK, de itt a CSOK Plusz!
2023.10.27.A CSOK támogatást már csak az év végéig lehet igényelni, de a 2024. január elsején elindul a CSOK Plusz. A kormány bejelentette az új támogatás egyes részleteit, amiből már most látszik, hogy a támogatás összege jelentősen megemelkedik, de az igénylők köre szűkül. Csak házasoknak, csak vállalt gyermekre. Minden, amit már tudunk a CSOK Pluszról.
Tovább olvasomÉrdemes várni az 5 százalékos lakáshitelre?
2024.11.27.A kormány tervei szerint lesz 5 százalékos kamattal lakáshitel. Bár még csak a tervezés fázisában van a szabályozás, az 5 százalékos kamat nagyon vonzóbbnak tűnik a mostani kamatkörnyezetben. Elképzelhető azonban, hogy csak a fiatalok számára lesz elérhető. Neki azonban nagyon is jól jöhet. Mutatjuk, hogy miért.
Tovább olvasomMilyen kiegészítő szolgáltatások kérhetőek a nyugdíjbiztosításokhoz?
2022.06.21.Kiegészítő szolgáltatások a nyugdíjbiztosítások esetében is elérhetőek; lássuk, mik ezek, és miért érdemes kérni őket.
Tovább olvasomA hosszú távú befektetés legfontosabb alapelvei
2023.07.12.Egy hosszú távú befektetés akkor jöhet szóba, ha a befektetett összeget évekig nélkülözni tudjuk. Magas hozamot hozhat, de van néhány dolog, amire oda kell figyelnünk. Utánajártunk, hogy mik a hosszú távú befektetés legfontosabb alapelvei.
Tovább olvasom



