További blogbejegyzések
Gyorshitel – mumus vagy mentőöv?
2017.11.19.A gyorshitel 2008-as válság óta igazán megosztó terméke a hazai pénzügyi piacnak. A szükséges rossz kategóriájába csúszott át, holott a bajok egy részét rossz vásárlói döntéseknek köszönhettük. A túlköltekezésnek immár vége, a saját bőrünkön kellett tanulnunk, hogy addig nyújtózzunk, amíg a takaró ér. Szerencsére, így sem kell lemondanunk a gyors segítségről, csak most már tudjuk, mire kell odafigyelni mielőtt elköteleződünk valamelyik hitelkonstrukció mellett.
Tovább olvasomDiákszámla a Raiffeisen Banknál: fedezd fel a Yelloo bankszámla előnyeit!
2023.11.09.Első lépés a pénzügyi függetlenség felé minden 14-25 éves részére, nem csak diákoknak – ez a Yelloo a Raiffeisentől. De miért fontos a pénzügyi függetlenség? És miért fontos ez már 18 éves kor alatt is? Utánajártunk, és mutatjuk a Yelloo számla előnyeit.
Tovább olvasomSzükséges dokumentumok a babaváró hitelhez
2019.07.24.Szinte mindent tudunk már a babaváró hitelről: a feltételeit, az igénylés menetét, a kedvezmények mértékét, stb., ám arról már sokkal kevesebb szó esik, hogy mik a szükséges dokumentumok a babaváró hitelhez. Jelen cikkünkben erre adunk választ; az alábbiakban tételesen felsoroljuk Neked, hogy miket kell feltétlenül beszerezned.
Tovább olvasomTöbb otthonteremtési támogatás is véget érhet idén
2022.02.17.Véget érhet idén több olyan lehetőség is, amelyekkel a lakásvásárlásokat támogatta a kormány; alábbi cikkünkben ezeket szedtük össze.
Tovább olvasom