Kötelező a gyermekvállalás?

Nem, de a gyermekvállalási támogatás jelentős előnyökkel járhat az arra jogosultak számára.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,39% - 11,29%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Promóció

Extra25 kölcsön

THM

9,4%

Futamidő

25 hó

Hitelösszeg

450.000 Ft -1.300.000 Ft

Promóció

K&H személyi kölcsön

THM

10,8% - 21,2%

Futamidő

24 - 120 hó

Hitelösszeg

500.000 Ft - 15.000.000 Ft

Promóció

További blogbejegyzések

Az adósságrendező hitel előnyei

Az adósságrendező hitel előnyei

2021.10.01.

Az adósságrendező hitellel kiválthatjuk meglévő hiteleinket egyetlen újra. Így havonta csak egy törlesztőrészletet kell fizetnünk, és csökkennek a kiadásink is. Mikor érdemes egy hitelbe rendezni az adósságainkat? Mire figyeljünk az adósságrendező hitel kiválasztásakor? Mikor éri meg nekünk? Utánajártunk.

Tovább olvasom
Adósságrendező hitel Erste

Adósságrendező hitel Erste

2019.05.06.

Adósságrendező hitelt szinte minden banknál lehet igényelni, de a feltételek nem mindenhol ugyanazok. Mi most az adósságrendező hitel Erste Banknál felvehető változatát vesézzük ki.

Tovább olvasom
Otthon Start 3% – 2025. november 15-től jönnek a könnyítések: részletes, gyakorlati útmutató első lakásvásárlóknak és építkezőknek

Otthon Start 3% – 2025. november 15-től jönnek a könnyítések: részletes, gyakorlati útmutató első lakásvásárlóknak és építkezőknek

2025.10.31.

2025. november 15-től megváltoznak az Otthon Start 3% feltételei. Bevezetésre kerül a 180 napos átfedés az első lakásnál, a bontott ingatlan nem kizáró tényező, az egyszerű bejelentés építésnél elfogadott, pótfedezettel 30% előfolyósítás kérhető, a fejlesztői első értékesítés szabálya tiszta, a TB-mentességek köre bővül, és pontosítják a hároméves kizárást a visszaélésekre. Példákon és számításokon mutatjuk be, kinek, mikor és mennyit ér a 3%-os hitel.

Tovább olvasom
Mennyit spórolhatsz az energetikai felújítással? – beszélgetés Balajti Zsolttal

Mennyit spórolhatsz az energetikai felújítással? – beszélgetés Balajti Zsolttal

2025.09.08.

Energetikai felújítással jelentős rezsicsökkentés érhető el, de csak akkor, ha jó sorrendben és átgondoltan történik a beruházás. Balajti Zsolt épületgépész tervező és energetikai auditor gyakorlati példákkal mutatja meg, mikor éri meg a hőszigetelés, a nyílászárócsere, a hőszivattyú vagy a napelem, és hogyan használhatók ki a 2025-ben újraindult támogatási lehetőségek.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával