További blogbejegyzések
Megjelent az első piaci zöld lakáshitel
2022.08.30.A szomszéd kertje mindig zöldebb – tartja a mondás, de a piaci zöld lakáshitel segítségével, most a mi otthonunk lehet a legzöldebb. Nem a színét, hanem a fenntarthatóságát és az energiahatékonyságát illetően.
Tovább olvasomCsökkennek a kamatok a Széchenyi Kártya Programban
2025.02.11.A Magyar Bankszövetség bejelentése szerint 2025. március 1-jétől jelentősen csökkennek a Széchenyi Kártya Program MAX+ bizonyos hitelkonstrukcióinak kamatai. A Széchenyi Kártya beruházási hitel, agrár beruházási hitel és a lízing kamata 3%-ra, míg a folyószámlahitel, turisztikai hitel és likviditási hitel kamata 4,5%-ra mérséklődik az ezen időpontot követően megkötött új szerződések esetén.
Tovább olvasomKönnyűszerkezetes házra kaphatunk lakáshitelt?
2022.08.01.A könnyűszerkezetes házak egyre népszerűbbek hazánkban is; lássuk, kaphatunk-e rájuk lakáshitelt!
Tovább olvasomBabaváró hitel megszüntetése – hogyan történik?
2020.02.28.Ha érdeklődsz a babaváró hitel iránt, vagy már fel is vetted, akkor biztosan sok cikket olvastál már a témában. Mi is, de számunkra ez úgymond „munkaköri kötelesség”, viszont sehol sem találtunk olyan összefoglalást, ami azt taglalná, hogy hogyan is történik a babaváró hitel megszüntetése. Épp ezért az alábbiakban ennek pótlását olvashatod.
Tovább olvasom



