Van további időkorlát az említett 5 éven kívül?

Nincs, a babaváró kölcsön kamatmentességéhez az első gyermeknek a kölcsön folyósításától számított öt éven belül kell megszületnie, a többi gyermek születésére vonatkozóan nincs időkorlát.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön - „A” ügyfélminősítés

THM

10,39% - 11,73%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Promóció

eHitel Expressz

THM

12,87%

Futamidő

6 hó

Hitelösszeg

450.000 Ft

Promóció

Provident Start kölcsön

THM

13,2%

Futamidő

19 hét

Hitelösszeg

100.000 Ft - 300.000 Ft

Promóció

További blogbejegyzések

Akciós személyi kölcsön

Akciós személyi kölcsön

2019.06.12.

Ha hitelt szeretnél felvenni, akkor számos lehetőség közül választhatsz. Manapság már olyan kedvező ajánlatokat is találhatsz, amik pár éve még elképzelhetetlenek voltak, de ezekre is rá lehet kontrázni, ha véletlenül kifogsz egy akciós személyi kölcsönt!

Tovább olvasom
Mit kell tudni a Provident kölcsöneiről?

Mit kell tudni a Provident kölcsöneiről?

2021.01.13.

A Provident kölcsönei népszerűbbek, mint valaha; lássuk a miérteket!

Tovább olvasom
Személyi gyorskölcsön, ha igényelni szeretnél!

Személyi gyorskölcsön, ha igényelni szeretnél!

2019.12.25.

Amikor először tette fel nekünk a kérdést valaki, miszerint hogyan lehet személyi gyorskölcsönt igényelni, nagyot néztünk, mert azt hittük, ez egy új hitelkonstrukció, de nagyon hamar kiderült, hogy tévedtünk; ez csupán a gyorsan elérhető személyi kölcsönökre vonatkozott. Viszont a későbbiekben azt tapasztaltuk, hogy mások is használják ezt a kifejezést, és alaposan átgondolva van is benne valami. Hogy mi? Az alábbiakban kifejtjük, mint ahogy azt is, hogy hogyan lehetséges a személyi gyorskölcsön igénylése.

Tovább olvasom
Milyen kiegészítő szolgáltatások kérhetőek a nyugdíjbiztosításokhoz?

Milyen kiegészítő szolgáltatások kérhetőek a nyugdíjbiztosításokhoz?

2022.06.21.

Kiegészítő szolgáltatások a nyugdíjbiztosítások esetében is elérhetőek; lássuk, mik ezek, és miért érdemes kérni őket.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával