További blogbejegyzések
Kamat- és áremelés a pénzintézeteknél
2021.07.08.Aki hitelfelvétel mellett dönt, annak fel kell készülnie rá, hogy egy hosszú, tíz- vagy húszéves futamidő esetén változni fog a havi törlesztőrészlet. A bankoknak lehetőségük van, hogy időnként változtassanak a feltételeken, akár egyoldalúan is. Ez történik most is, a legtöbb pénzintézet kamat- és áremelés mellett döntött júniustól.
Tovább olvasomInfláció – mibe érdemes befektetni jelenleg?
2022.02.15.Befektetni jelenleg nem egyszerű az átlagember számára, „köszönhetően” a magas inflációnak, de természetesen nem is lehetetlen – mutatjuk a lehetőségeket!
Tovább olvasomLakásárrobbanás 2025-ben az MNB szerint – hogyan reagáljon erre, aki hitelből venne lakást?
2025.11.24.Az MNB 2025-ös lakáspiaci jelentése szerint év végére országosan közel 30%-os lakásár-emelkedés várható, miközben a lakások már most nagyjából 20%-kal túlértékeltek a jövedelmekhez és bérleti díjakhoz képest.
Tovább olvasomHagyományos, vagy fogyasztóbarát lakásbiztosítás: melyik éri meg jobban?
2022.07.29.A hagyományos, vagy a fogyasztóbarát lakásbiztosítással jársz jobban? Az alábbiakból kiderül!
Tovább olvasom



